Size bir telefon kadar yakınız
0545 481 06 66
0531 598 43 66
Dil Seçin
tr

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

İnsanlık var olduğundan bu yana ihtiyaç duyulan hizmetler arasında nakliyat yer almaktadır. Nakliyat sektörü denildiğinde de akla ilk gelen firma olmak için Şahyol Nakliyat olarak uzun yıllar önce yola çıktık. Hakkımızda belirtmemiz gereken en önemli nokta ilk günkü heyecan ile hizmetimize devam ediyor olduğumuzdur. Her müşterimizi ilk kabul etmekte ve yüzde yüz memnun olması için hizmet kalitemizden asla ödün vermemekteyiz. Aradan geçen yıllarda aynı kalan tek şeyin heyecanımız ve çalışma azmimiz olduğunu belirtmek gerekmektedir. Bu süre içinde teknolojiyi yakından takip etmiş bulunmaktayız. Geniş bir hizmet alanımız olduğunu bilerek her alan için uzman ekipler oluşturmuş bulunmaktayız.

Ankara merkezli olan firmamız kendi şehrimizde olan bireysel ve kurumsal tüm nakliyat hizmetlerini karşılamanın yanında çevre illere de hizmet götürmektedir. Hakkımızda belirtmemiz gereken önemli noktalar arasında güvenilir olmanın bizim için çok önemli olduğudur. Her müşterimize verdiğimiz sözde durmakta eşyalarının maksimum koruma altında nakliyesini gerçekleştirmenin yanında ayrıca zaman kaybı yaşamasını da önlemekteyiz. Tam söz verdiğimiz süre içinde nakliyatı tamamlamaktayız. Bunu da planlı ve koordineli çalışarak başarmaktayız.

Hizmetlerimiz

Bireysel ve kurumsal olarak ortaya çıkan nakliyat ihtiyacınızda aradığınız üstün kaliteli hizmeti uygun fiyatlar ile bulma isteğini firma olarak gerçekleştirmekteyiz. Hizmet kalitemizden asla ödün vermemekte işimizi sıfır hata ile yaparken her müşterimiz için bütçesine özel nakliyat çözümleri üretmekteyiz. Zaman kaybı yaşanmasını önlemek ve eşyaların koruma altına alınarak taşınması için paketleme ve ambalajlama desteği vermekteyiz. Teknoljiden yararlanmakta eşyaların araçlara alınması ve yeni adreste evin içine taşınması sırasında portatif asansör sistemlerimizi kullanmaktayız.

Nakliyat firmalarının toplumda ki imajını işini titizlikle yapan ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayan firmamız değiştirmektedir. Taşınması gereken kişilerin yaşadıkları stresin farkında olarak güler yüzlü ve anlayışlı olmaya önem vermekteyiz. Kurumsal bir nakliyat firması olarak hakkımızda sektörün en çok güvenilen firması olarak düşünülmesinden mutlu olmakta ve bu özelliğimizi kaybetmemek için yılın her günü özveri ile çalışmaya devam etmekteyiz. Size özel nakliyat çözümleri üreterek gereksiz maliyetlerin altına girmenizi önlemekteyiz.

Bizimle İletişime Geçin
Hemen Teklif Al
Hemen Konuşmaya Başla